Wypożyczalnia rowerów przy PCK-R Włoszczowa

Od 1 lipca 2012 roku przy Powiatowym Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym we Włoszczowie (ul. Koniecpolska 42) działa wypożyczalnia rowerów.

Wypożyczalnia oferuje 32 rowery (po 11 damskich i męskich oraz 10 dziecięco-młodzieżowych) wyposażone w oświetlenie, błotniki, bagażnik i dzwonek.

Klient może poprosić o wyposażenie dodatkowe: pompkę, linkę zabezpieczającą, kask i kamizelkę/opaskę odblaskową.

Rowery zakupiono w ramach operacji „Nie tylko peron ... - kampania promocyjna obszaru Lokalnej Grupy Rybackiej „Między Nidą a Pilicą””. Operacja była współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego.

ZPUE S.A. Włoszczowa ufundowała dodatkowo dwa rowery, natomiast Bank Spółdzielczy we Włoszczowie wraz z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym „Unimar” we Włoszczowie ufundowali kaski rowerowe.

Po wycieczce rowerowej można skorzystać z kącika rekreacyjnego przy PCK-R Włoszczowa. Kącik wyposażono w 3 wiaty i altankę ze stołami i ławkami oraz miejsce na ognisko.

WYPOŻYCZALNIA CZYNNA:

W trakcie roku szkolnego:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00,

w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00.

W okresie wakacji:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 22.00