Katarzyna Mazur z Występ w finale „Szansy na sukces 2023”!

 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 • Drukuj zawartość bieżącej strony
18 maja 2023

14 maja 2023 roku w TVP2 wyemitowano kolejny odcinek „Szansy na sukces”, który wygrała Katarzyna Mazur. Wokalistka wykonała świetnie utwór Libera  „Skarby”, który doprowadził ją do zwycięstwa  11 odcinka „Szansy na sukces”.

Katarzyna Mazur pochodzi z miejscowości Występy w Gminie Krasocin. Swoją edukację zaczęła w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II  w Bukowie, a potem w Liceum Ogólnokształcącym im J. Słowackiego w Kielcach. Po maturze wyjechała do Krakowa, gdzie próbowała swoich sił w szkole aktorskiej i Uniwersytecie Jagiellońskim.  Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie – Filia w Białymstoku. Obecnie zajmuje się śpiewaniem, dubbingiem, aktorstwem i dziennikarstwem.

Jako mała dziewczynka już w przedszkolu uświetniała  uroczystości przedszkolne, szkolne i rodzinne. W szkole podstawowej  i średniej rozwijała soje umiejętności wokalne uczestnicząc w zajęciach  chóru szkolnego, zajęć muzycznych w kieleckich domach kultury. Reprezentowała szkoły w licznych konkursach muzycznych w języku polskim i angielskim.

Na swoim koncie ma udział w musicalu „9 i ½” ,  wyróżnienia  w Ogólnopolskim Festiwalu  J. Kofty , udział w koncercie finałowym  OFPA, dubbing „Barbie Brooklyn” czy „ Co w trawie gra”,  współpracę z Gabrielą Kurylewicz w Piwnicy Wandy Warskiej w Warszawie.

21 maja 2023 roku o godz. 15.15 w TVP2 odbędzie się finał „Szansy na sukces”, w którym wystąpi również Katarzyna Mazur.  Głosami widzów, jeden  z uczestników (zwycięzca) otrzyma możliwość wystąpienia na 60 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu- Debiuty. Można głosować wysyłając sms  tylko w trakcie emisji programu w najbliższą niedzielę.  Serdecznie zapraszamy do oglądania młodych wykonawców.

Fot. Archiwum prywatne

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Katarzyna Mazur z mikrofonem podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

  Katarzyna Mazur z mikrofonem podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

 • Powiększ zdjęcie Od lewej w zielono czarnej koszuli w kratę Katarzyna Mazur, a obok na scenie z mikrofonem Marek Sierocki prowadzący program.dcinka „Szansy na sukces ”.

  Od lewej w zielono czarnej koszuli w kratę Katarzyna Mazur, a obok na scenie z mikrofonem Marek Sierocki prowadzący program.dcinka „Szansy na sukces ”.

 • Powiększ zdjęcie Katarzyna Mazur z mikrofonem podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

  Katarzyna Mazur z mikrofonem podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

 • Powiększ zdjęcie Katarzyna Mazur śpiewa do mikrofonu podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”. Po jej bokach Liber i Mezo.

  Katarzyna Mazur śpiewa do mikrofonu podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”. Po jej bokach Liber i Mezo.

 • Powiększ zdjęcie Katarzyna Mazur (w środku) w zielono czarnej koszuli z Liberem i Mezo podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

  Katarzyna Mazur (w środku) w zielono czarnej koszuli z Liberem i Mezo podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

 • Powiększ zdjęcie Katarzyna Mazur podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ” z jurorami konkursu.

  Katarzyna Mazur podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ” z jurorami konkursu.

 • Powiększ zdjęcie Katarzyna Mazur podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

  Katarzyna Mazur podczas nagrania odcinka „Szansy na sukces ”.

 • Powiększ zdjęcie Plakat informujący o terminie finału i głosowaniu.

  Plakat informujący o terminie finału i głosowaniu.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-05-18
Data publikacji:2023-05-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agata Świeboda
Liczba odwiedzin:166